POZDRAVI-ZELJE-PORUKE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Cestitka.

U meni dalekoj(a i mnogima od vas)Klokaniji,nas "gazda" je ozenio cerku.To je i velika prilika a, nadam se i opravdanje zbog njegovog"zapostavljanja", naske i Galerije..Sade je u Kninu 11:53h, kod njega deset sati viska,ali vidim da ga nema.Il se trezni ili i dalje slavi.

U svakom slucaju: U IME NASKE SA SVIJU STRANA GLOBUSA:MLADENCIMA PUNO SRECE I ZDRAVLJA , A CACI MATERI I BRATU CESTITAMO.

Posebne cestitke od Mire i Andje iz Knina. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nijema

Post by Nijema »

Cestitke gazdi i sa moje strane svijeta. Ja sam u novembru prosle godine postala punica ( tasta ) i znam o cemu se radi...jos uvijek se navikavam.Moj muz i ne pokusava se naviknuti i svakodnevno se pita zar je postojao netko na svijetu tko je vrijedan njegove kcerke?- muskarci su oduvijek bili slabiji pol ...i u prilagodjavanju i u navikavanju, samo im to ne smijemo glasno reci...
Kninjanin

:)

Post by Kninjanin »

Cestitamo, gazda!
Da smo blize pa da i popijemo koju slatku rakiju!

Eh, a da ovo nije "do 90-e" pa da vidimo i tebe, Bilija, Jula kako ste se napili i pjevali :)
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Pozdravi i zelje

Post by Nela »

Velike cestitke Pekiju, kad se otrijezni neka nas pocasti s kojom rijeci, a mladoj dami puno srece, ljubavi i naravno blagostanja u svakom smislu.
Pozdrav i novim clanovima kojih vidim ima prilicno, a jedan cak napisao da je iz Irana. Ne mogu vjerovati! Pa covjece sta ti pade na pamet, bas mi uveseli ovo snijezno jutro :lol: :lol:
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

E, pa nek' je sa srecom! Onda je to dobar razlog zasto se ne druzi s nama. Ja cu danas stvarno da popijem jednu za Milicu i sve vas sirom svijeta (samo da ostane na jednoj :? ).
Nijema

Post by Nijema »

Naca wrote:E, pa nek' je sa srecom! Onda je to dobar razlog zasto se ne druzi s nama. Ja cu danas stvarno da popijem jednu za Milicu i sve vas sirom svijeta (samo da ostane na jednoj :? ).
:P Naco,mogu i dvije a ostatak mozemo zajedno ,tamo u oktobru kad ja dodjem ,naravno ako me primas u drustvo...
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Obavezno ces se javiti, pa izlazimo Goga, Jadra, ti i ja u jednu dobru konobicu sa zivom muzikom. Pa moze i vise od dvije :lol:
Jul

Re: :)

Post by Jul »

Kninjanin wrote:Cestitamo, gazda!
Da smo blize pa da i popijemo koju slatku rakiju!

Eh, a da ovo nije "do 90-e" pa da vidimo i tebe, Bilija, Jula kako ste se napili i pjevali :)


Sve je bilo kao nekada, pjesme, vina i pijanki. Svi smo bili maksimalno raspolozeni, tri dana bez treznjenja. Dobra ti je bila prepostavka!
Pozdrav od Jula! :D :D :D
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Cestitke

Post by Luka Kabic »

PRVO VELIKE CESTITKE "MALOJ MILICI", A ONDA PEKIJU ZLATI I LAZI
Cudno kako vreme brzo prolazi a mi to (bar ja) primjetimo samo u ovakvim trenucima, kada se u zivotu osobe dese krupne promjene.Sjecam se Pese i Zlate kada su se vjencali. Sjecam se "male Milice" kada je skakala po Dinarinom igralistu.Sjecam se kada je vodala "malog Lazu"za ruku. Sjecam se kao da je bilo juce. Zadnji put kada sam ih vidio , nije nazalost bilo juce ,bilo je to prije 15 - 16 godina.
JOS JEDNOM CESTITKE SVIM BUKARICAMA ( posto neznam kako se sada "mala Milica" preziva)
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Svim zenama, sretan nas dan! Ja znam da su svi nasi, ali 8 mart me vraca u djetinjstvo kad je tata kupovao mami peglu, mikser ili neke slicne sitnice!
Nijema

Post by Nijema »

Moj otac je godinama kupovao majci takozvani pleteni set,zelenomaslinaste boje, a meni je uvijek bilo zabavno kad bismo uciteljici birali poklon...Sa ove vremenske distance ,moram se upitati ,sto li je uciteljica radila sa svim onim kicastim predmetima koje smo joj godinama poklanjali....
Ipak , sretan nam 8.mart!!! :P Ova svedska nacija se izborila za ravnopravnost medju zenama i muskarcima na privatnom planu, ali sluzbena jednakost pomalo hramlje....Ovdje kazu da je svedskoj zeni na prvom mjestu dijete, zatim dolazi kucni ljubimac, a onda muz...koji se ne pita i ne odlucuje o nicemu...Tuzna zemlja i tuzna pojava!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

8 MART

Post by Petar-Peky Bukarica »

Hvala Vam svima na cestitkama u povodu udaje moje kceri Milice.
A nasim Kninjankama cestitam Dan zena - 8 Mart.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

Zeljama i cestitkama se pridruzuje komsinica Vuka i komso Boro :D .
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Pozdrav sa kraja svijeta

Post by Miroslav Stankovic »

Puno pozdrava svima skupa iz Vancouvera.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Lutanje

Post by Petar-Peky Bukarica »

Kuda ti lutas momcino po ovome ledu!
Post Reply