POZDRAVI-ZELJE-PORUKE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Guest

Post by Guest »

Pravim vijernicima rimokatolicke vjeroispovijesti srecan bozic i nova godina ! :shock:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZA GOSTA !

Post by Petar-Peky Bukarica »

??????????????????????????????????????? . !
Guest

Post by Guest »

Vjernicima ruske pravoslavne vjere srecan bozic i nova godina ! 8)
k6

Post by k6 »

sad kad konacno treba nesto brisati, webmaster se iscudjava sve u sesnaest (upitnika) ???????????? njet ponjimajem chto vise dumjat?
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZA k6 A I OSTALE !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Jos uvijek mislim da ne treba brisati navedeni post , niti onaj ispod njega .
Znake pitanja sam stavio da bih Vam dao do znanja da me takvi postovi zacudjuju i ako ostane samo na cestitkama to moze proci ali ako se nastavi sa prepucavanjima kao sto si ti krenuo onda to ne valja .
Svaki Vas predlog u vezi brisanja cu razmotriti ali cu ipak odluku donijeti sam .
Jos jednom Vam zelim srecan Bozic , srecniju i uspjesniju Novu Godinu !
nela.

cestitke

Post by nela. »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Meni je to jako smijesno, nemam pojma dal provokator misli provocirati ili je nesvjesno nesavjestan, ali molim ga da ne zaboravi ni kurban bajram kad dodje na red.... :wink:
Inace, slabo da je neko uvrijedjen ovih dana, glavno da ima pecenja, vina i kolaca :wink:
Moja cestitka bi bila:
Svima zajedno zelim od srca sve najbolje, a nasem forumu jos puno novih godina
k6

Post by k6 »

dobze, dobze. uostalom, mozda je u pitanju mobidik koji je zaboravio password nakon par casica. ja ionako zivim medju zidovima i protestantima, pa mi nisu poznati obicaji vas rusa i rimokatolika. ne zaboravimo hannuku - mazel tov webmasteru i svima ostalima!
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

"dobze, dobze. "
K6 ovo ti je cini mi se Poljski jezik. Ali nema veze sve ide u Slavensku grupu jezika. :lol: :lol: :lol:
k6

Post by k6 »

pazi stvarno. to mora da je utjecaj mojega rimokatolickog mesara poljaka kod kojeg sam kupio bozicnu sunkicu. kielbasa im isto nije losa, al' sarma koju rade nije ni za pasu dati ...
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

DOBRODOSLICA !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam novog clana Foruma , mr. Zeja .
Samo ne znam je li junior ili senior , u svakom
slucaju , dobro dosao !
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

sta je tebi k6

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

sta je tebi k6.ja provokator. cestitam ja svakom sta hoce.i sta se ti Peki cudis.ima ono gore da brises.ako ja pocnem" cestitati"bice svasta.to "cestitanje" nas je i dovelo dovde.osim toga, kako skoro sve i jednog na ovom forumu poznam u dusu i koliki JE CESTITAR I STA JE SLAVIO-LA DO NEDAVNO ima da gumica da radi, sunce ti kalaisano.nema odje prodavanja muda pod bubrege. :evil: :evil: :evil: :wink:
Guest

Post by Guest »

:shock:
Ne razumijem zbog cega se cudite ako neko cestita bozic i jednim i drugim i sto kaze mobi i trecim, samo treba da vidim kad oni slave i sta slave cesitacu i njima.
Ja sam po nacionalnosti eskim a garantujem da ni jedan od vas ne zna sta ja slavim i kad mi je crveno slovo u kalendaru.
Eto k6 kupuje jelku za pravoslavni bozic od katolickog prodavca ?
Sad me intersuje: da li on kao pravoslavac svijesno kupuje jelku od katolickog prodavca i da li katolicki prodavac prodaje jelku pravoslavnom kupcu da je on zloupotrebi ili obadvojica misle da je samo on u pravu?
Ili zbog njihovog egoizma ustvari pati ta jelka?
Prvo ne smijemo zaboraviti da jednoj jelci da bi narasla do sjece, treba oko tri godine, i sad stavaljajuci se u njen polozaj ,ni vama da ste jelka ne bi bilo svedno nakon toliko vremena ko vas sjece , kada i za koga?
Medjutim ako ta jelka shvati da ju je odsjekao katolik, i svijesno je prodao pravoslavnom vjerniku da bi ona krasila njegov dom za jedan praznik kao sto je bozic, ona ako i malo ima dusu ...ona ce da zaplace , da zaplace ,od srece, jer s tim gestom ona mora da zna, da se covjek priblizio bogu, bog je usao u nas , to je ono sto nam je falilo, u koga bog udje, taj zna da prasta, zna da voli i zna da se zrtvuje.
Pravi vjernik u ovoj prici prvo mora da zaplace za ovom jadnom jelkom koja je odsjecena umjesto da je prodana sa korjenom da zivi ponovo zasadjena, da uziva u zivotu i raduje se mnogim bozicima koji dolaze koji ona na zalost vise nece vidjeti.
Takodje ona je uskracena da uziva u pticama a ptice su uskracena da u njenoj krosnji prave gnezda a ljudi da slusaju pjesmu njihovu.
A svi ce mo biti uskraceni ako Peky ovo obrise.
Jel ako zelite da znate
iz ove price poruku imate !
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mr. Mobi , nemoj se srdis .
Stvar kulture je da se upute cestitke za Bozic i Novu Godinu , javno ,
pa onaj tko to slavi i drzi do toga bit ce mu drago a onaj tko ne slavi ,
pocese se iza uva i ide se dalje . Ako netko nije slavio vjerske praznike
a danas ih slavi nije nista lose . Kako na svjetu ima puno vjera i sekta
tako ima i onih koji ne vjeruju u nista od toga , to je licna stvar pojedinca
i nema razloga da pjenis zbog toga . Nemoj da te se po stare dane uci
kulturi i bon-tonu .
Nadam se da ovo prepucavanje nece uhvatiti maha , ako bas neko ima zelju da jos nesto doda neka predje na topic PRICAM TI PRICU , hvala !
cipe

Post by cipe »

:shock:
Jel ovo zej orginal il samo kopija?
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZEJ !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ja znam samo jednog Zeja . E , sad jedino ako mu ovo nije sin ?
Valjda ce se javiti , da vidimo .
Post Reply