POZDRAVI-ZELJE-PORUKE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Post Reply
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

cestitanje

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

dobicete vi svi cestitku iza uva.ovaj Peki posta bukvalac, a gost cestitarac.sunce vam komunisticko i Tita smo vam minali.
:wink: :wink: :wink:
sto se tice Zeja, stanuje na tko dalje pljune od mene.on cita , a mali pise. :idea: :idea:
inace za vas neznalice jedan nas Kninjan(oso poslije gimnazije), stanovo povise revije, piso se 1968-kao INDIJANAC-Cerkez , a tata mu bio pukovnik.prezivo se Ristic.hebem vam demokraciju o kojoj ste tek sadekarce razvezali. :D :wink: :!:
Guest

Post by Guest »

Zej je uvijek bio mrtav ladan i totalno nezainteresiran za zbivanje oko sebe, bar je tako izgledao iz mog ugla tako da pretpostavljam da ga je moby natjerao da se registruje a on ce se javiti nikad a mozda ni tada. Jedino ako sin pristane da napise koju, u svakom slucaju veliki pozdrav zeju od bivseg komsije!
ps.
Peky sta si mi obrisao pricu o jelci bez korijena? :D
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PRICAM TI PRICU !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Obrisao sam post o kuni i amerima a jelka je jos tamo , pusta korijenje .
Predjite na odgovarajuci topic ili cu morati brisati postove , steta bi bilo .
Hvala !
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

POZDRAV ( premjesteno )

Post by Petar-Peky Bukarica »

zej



Joined: 27 Dec 2004
Posts: 1
Location: knin
Posted: Sat Jan 01, 2005 9:35 pm Post subject: pozdrav

--------------------------------------------------------------------------------

svim kninjanima sretna nova godina od zeja

Back to top


Kninjanin



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 76

Posted: Sat Jan 01, 2005 10:55 pm Post subject: Nova

--------------------------------------------------------------------------------

Pridružujem se zeljama

Back to top
bambo
Posts: 3
Joined: Sun Dec 28, 2003 1:15 pm

Post by bambo »

SVIM KNINJANIMA SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI ŽELE BAMBO,IVE KRVAVICA I BRACA CIBICI!!!
POSEBAN POZDRAV,AKO OVO ČITA,MLADENU GAMBIROŽI-ZVANOM ISO!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

NOVI CLANOVI !

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdrav PLANINKI i PERITUSU 1075 , novim clanovima Foruma
Galerije Knina .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

CLANOVI

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam "1941" , novog clana Foruma na Galeriji Knina .
Ako ti je " username " i godina rodjenja , mogli bi cuti dosta
novih i zanimljivih stvari o Kninu i Kninjanima .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZDRAVICA

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ajde hik da pozdravimo hik novog clana Galerije hik i da mu pozelimo
hik da ucestvuje u Forumu hik kao i ovih ostalih 40-tak hik . U to ime
hik uzdravlje i ziv mi bio Slovenac hik !
Ovo Vam ispane prava Galerija , udjes i gledas , kutris i samo gledas , uzivas . Poslje kad izadjes onda malo prodiskutujes i to je to .
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

vidi se da si HIK , jerbo ako ovaj novi bude suradjivao i javljao se kao ostali(cast iznimkama) odosmo u aut.i nemoj da da budes HIK kad sljedeci put budes pozdravljao nove "vrijedne"clanove . :wink:
nela.

Post by nela. »

Bio hik ili ne, ali 24 clana s 0 postova.... to cak i meni ubija volju da pricam. Uostalom mozda im treba na ulazu u Forum napisati da se ne moraju registrirati za spijanje i naknadno tracanje. Zbilja su nejasni :twisted: :twisted:
btw. Ovdje je kao u bajci i to onoj o ledenoj kraljici. Ocekujem uskoro kojeg soba ili Eskima.
Pridruzujem se pozdravima novom clanu ukoliko odgovori, a ako ne ignorirajte ovaj post :lol:
Guest

Post by Guest »

Nije me dugo bilo, nisam u toku, al cini mi se da je Nelu neko naljutio, bice svasta, Nela samo reci ko te dira i na...at ce !
Voajeri jedni !
galerija

Guest

Post by galerija »

Ti guest opet imas problema sa logovanjem.
Ako klines na "Log me on automatically each visit" prilikom upisivanja imena, neces pasford vise morati pamtiti.
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Nela

Post by Miroslav Stankovic »

nela. wrote:Bio hik ili ne, ali 24 clana s 0 postova....
To sto ima masu ljudi sa 0 postova po meni nema veze. Kad osjete potrebu da nesto kazu, guknuce golub bijeli.

Ja sam pratio nekoliko foruma mjesecima, a da mi nije palo napamet postaviti nijedan post. Razlozi mogu biti unutrasnji, ljenost, vanjski, licni, personalni, globalni, lokalni...

Ovo je dobro, bolje se svadjati nego cutati, a Nela.


Iz mire tri vraga vire.
Cutanje zlata vrijedi.
Speach is silver, silence is gold.
Ostalo je cutanje.
Predizborno cutanje.
Bolje da sam govno pojeo nego rekao...
Bolje precuti, mozda neko nece shvatiti koliko si glup (malo samokritike).
nela.

Post by nela. »

:P Madre de Dios, al si se ti rasprica, Velicka bi ti dala cistu peticu, 1 poslovica na s 100 nacina (a i Podravka bi te nagradila, da su imali takvog za reklamu gdje bi im bio kraj)
Dakle, preskocio si:
Sto se ne kaze, to se i ne cuje

:lol: :lol:
slovenac

pozdravi zelje poruke

Post by slovenac »

ja bi rekao i dao na znanje da sam bio sretan da mogu gledat slike,pa ja kasnije malo pritiskao po dugmiccima evo ccata.ssta ccess visse. a ondak mi cirus possalje neki plan za docc u taj forum pa ja u 10 dana prokuzzio. e sad da sam sve proccitao trebalo mi je opet 3 dana.da sam prokuzzio kako ssta napisat i poslat opet toliko.evo sadak mene ornog za priccu.ssto sam vidio recciccu vam ako kog zanima na 4 oka .i uopcce mi nije vazzno s koje strane je ko bio jer smo raja gurnuta od belosvetskih jebivetra u rat.neko jih je odma prokuzzio a nekom je trebalo malo duzze. joss da pitam do kog datuma se mozze javno priccat. e trazzimm ja i moje muziccare da se mi jave.batu ccolovicca vidio na sliki.ccisto mi dosslo drago.nemojte mi skakat na gramatiku ko onaj mobidicksve mi se ccini da tog tipa odliccno poznajem .uzdravlje
Post Reply