POZDRAVI-ZELJE-PORUKE

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Dobro dosao (la) Biserci. Jako me zanima ko je to iz Biseraka jer sam stajao u komsiluku i kumstvom sam vezan za njih. Molim te posalji mi PM.
Ide sporo ali se ponovo "sakupljamo"
Bravo Naco pravo u centar. Samo nemoj da se poistovjecujes sa Pekijem. On je vec covjek u godinama i nije daleko od penzije. Imas ga na slikama Galerije (planinari).
Sanja dali si stupila u kontakt sa kime od Jonica (Zeljko, Minja)
nela.

Post by nela. »

Posto u gradu nije bila nijedna druga mog imena, mislim da ne treba biti vidovit i pogoditi tko sam ja, ali ipak nije fer, forum ne sluzi zato - naime, Naco, sad sam obasuta pismima obozavatelja i ne znam kako cu to rijesiti - da ih proslijedim tebi?
p.s. Naca Damjanovic, je li tocno? - samo uzvracam, bez ljutnje :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

TURA , SA MOJE STRANE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pice za sve ja placam , Neci ( pardon ) , Naci duplo .
Rado , zapisi .
sanja

Peky svercer!

Post by sanja »

Lijepo je to Naca sve povatala! Jedino mi nije jasno kako se Peky uspio prosvercati!!! Kninjanin mi ote recenicu iz usta! :lol: :lol: :lol:
Nela, proslijedi i meni koje pismo obozavatelja. :) Meni nijedno nije stiglo :cry: :wink:
Nemas frke Naco za otkrivanje identiteta, slazem se s tobom.
Cirus, nisam s nikim od Jonica u kontaktu. Kninjanin nesto obecao da bi mogao posredovati, ali ni njega ne uspijevam privesti u Split. :roll: :evil:
nela.

Post by nela. »

Za neupucene - Sanja nema kontakata jer ima i previse drugih kontakata :lol: :wink:
Sanjice, ne dam ti nijednog obozavatelja, jesam darezljiva, ali kad su obozavatelji u pitanju...pa jos Kninjani...pa previse su mi u srcu, ne znam kako da ih se odreknem. Jedino da u duhu predstojeceg blagdanskog raspolozenja podijelim ta iskustva? Ma ne, necu, btw. hvala Naci, jer da nije bilo nje... :wink:
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

E bas super sto se niste naljutili. Sanja, hvala na podrsci! Nela, ta sam. Ja sam cak napisala i datum rodjenja da mi mozete cestitati rodjendan. Volila bi znati gdje je Hajda i puno je pozdravi.
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Sanja, zaboravila sam da ti kazem da sam saznala i za Pekija i bas se radujem. Eto, jos me casti i picem, ali suvise je daleko. Peky, pozdravi puno zenu, necu sad iz principa da pisem njeno ime da me opet ne prozivate (salim se). Ma mi smo dobri ljudi i nema potrebe da se ljutimo jedni na druge.
cipe

Post by cipe »

Naco jel ti to oces reci da sam ja malo nazadniji od tebe.
Ajde bas napisi i moje ime i prezime pa da budemo svi otkriveni, ako znas a mozes i svoje bio bi red . :D
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

imena

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

peki, nela, cipe, sanja, cirus, naca, kninjanin. jebate sve pseodonimi.a tako bih htio barem jedno od vas da poznam.no kako mi neki od vas mogu biti roditelji(bez ljutis)nije ni cudo sto vas neznam.cini mi se da mi je sanja najbliza po godinama ,ali izglda da je i ona udata sto znaci da je oko trideset , a ja imam devetnajst. no puno volim da se druzim sa kninjanima iako sam prije osam godina dosao iz Tanzanije.tamo mi je tata radio na brani( on je arhitekta), pa ako bas dobro ne pisem ne zamjerite. mama mi je iz Skotske pa najbolje pricam engleski.ustvari moje je ime Moby Dichson i otud izvedenica mobidick, a cini mi se da ima takova i knjiga od nekog sto se upucao na Cubi.sa zeljom da mi se barem neko javi na PM da se upoznamo. mozete i svi.moby :?: :?: :wink:
sanja

Zovem pice!

Post by sanja »

Imas pice Moby!!! :wink: :lol:
cipe

Post by cipe »

Sanja ja sam tebe onda zamjenio sa nekim.
Ja sam cijelo vrijeme mislio da si ti Sanja Klepo! :shock:
Sad tek vidim da si ti puno starija!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Pozdrav

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pozdravljam " Biserci " , nije prvi put da gostuje na Galeriji , svejedno ,
dobro dosao .
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

E pa Naco sretan ti rodjendan :D . ( stilu radio Knina) uz pjesmu PRODJE LJETO CETRDESET I NEKO :lol: :lol:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZELJE-POZDRAVI-PORUKE

Post by Petar-Peky Bukarica »

Pridruzujem se zeljama , za Nacin rodjendan , uz pjesmu :
" Otisla si , zaprsku , nisi napravila " .
Nela .

rodjendan

Post by Nela . »

Sretan 24 ( :lol: ) uz pjesmu:
Prodje ljeto trideseto.....
Post Reply