Kninski Disko Klubovi

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Hespera

Post by Hespera »

Hocu , hocu , videces sve .
Dzaba Lorkini oleandri i Jesenjinove breze ,nema lepse nego kad ti zamirise raseljka .Pogledas u najplavlje nebo na svetu i nikad , ali , nikad ,nigde ne bi vise isao .
Branko Vujinovic
Posts: 8
Joined: Tue May 23, 2006 9:58 pm
Location: Banja Luka

Post by Branko Vujinovic »

Kako se ja ne sjecam toga kod Nike,kad mi je to bilo u komsiluku?
Hespera

Post by Hespera »

kako ne znas Niku matkovica , fudbalera ?
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

kninski disko klubovi

Post by Jadra Matkovic »

Taj disko se zvaoTenen .Još uvijek na šufitu kuće u debeloj prašini nalaze se LP ploče koje su se puštale.Samo sada nitko nema gramofon a današnje generacije niti ne znaju što je to.Moja sjećanja na disko vezana su za tvrđavu.Tamo smo uživali ali nismo smjeli dugo ostati jer nas je Živko- trener kontrolirao.Obično su utakmice bile u nedjelju ujutro.
Branko Vujinovic
Posts: 8
Joined: Tue May 23, 2006 9:58 pm
Location: Banja Luka

Post by Branko Vujinovic »

Ma kako necu znati Niku Matkovica.Nego ne sjecam se tog disko kluba.
Jadro,kod stare moje ima gramofon,cini mi se da je Toska 21.
Nada-Naca Jaramaz
Posts: 174
Joined: Wed Dec 03, 2003 4:27 pm
Location: Beograd

Post by Nada-Naca Jaramaz »

Moje sjecanje na disko ide samo do osnovne skole i onog diska u popodnevnim casovima u holu ispred zbornice. Ajme gusta, stojis i cekas 'oce li onaj sto prizeljkujes prici da se zerka stiskate :P Kod Nike bila konoba, ako se ja sjecam...ili sam mozda sanjala, vise ni sama ne znam sta je java sta su snovi. Jadro, gdje je bio disko na tvrdjavi, ajde me podsjeti.
Jadra Matkovic
Posts: 106
Joined: Sun May 14, 2006 11:02 pm

kninski disko klubovi

Post by Jadra Matkovic »

Imeni je bilo super na matinejama u školi ispred zbornice.Disko na tvrđavi je bio odmah desno kad prodješ ulaz na tvrđavu.Točno ispod restorana.Prostor nije bio prevelik ali zato si imao cijelu tvrđavu za "sportske aktivnosti " u dvoje ,troje...
SaleV

Post by SaleV »

A Disko Bob
Toga se seca Guliver, Pike, Dule Sanader, Petar Jaksic, Coko, neke devojchice (sad vec zene u cetrdesetim), mnogi stari frikovi i frikuse
Bilo je malo infantilno, sa lajt shouom na dugmice... ali uvek odlicna muzika i mnogo dobrog zezanja :occasion9: :homework: :wav:
Post Reply