"PRVACI"

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

dvd

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

nisam mogao citati postu ovih dana pa tek sad vidim sta pisete.vec sam reko da je to proslava 75 godina NK Dinara.urucenje nagrade SUBNORA.Tu se slila sva sila kninjana da to proslavi na svoj nacin-kninski.svi koji imaju veze sa Dinarom( a tko to nije imao) i ostali.izgleda da je Kninjanin zaboravio da sam mu ja reko jos prije dvije godine da sam se togo docepo i da nemam mogucnosti to prebaciti na DVD.to sam sad uspio, ljudi nekako doznali i nastala grabez.
slovenac

JUNAC NAD JUNACIMA

Post by slovenac »

Predlazem svima da sa aklamacijom oli konsenzom potvrdimo i priznamo rekord koga imenovani Ilija Jaramaz trazi za sebe a ne moze ga potkrijepit stvarnim dokazima nego samo osloncem na posredne cinjenice koje imaju tezinu skoro pa dokaza. Imenovani u svom zahtjevu navodi da je bio u 2. ratu jedan od tri sefa smjene u fabrici Bata- Borovo a gdje je radilo 3000 zena. Imeovani ne moze predlozit potvrdu o kucnoj adresi jer mu po njegovoj prici i nije bila potrebna nego samo kraj koji je tacno naveden kao i radni staz u toj tvornici. Iz gore navedenog moze se matematickim nacinom doci do sigurne trecine navedene brojke zaposlenica a po njegovom sudionica u postavljanju rekorda sto iznosi 1000 priznatih pogodaka.
Za topik izvestitelj :Slovenac
Svi dokazi izvedeni tu i tacni
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Provjera rekorda

Post by Miroslav Stankovic »

Ja imam rodbinu koja zivi blizu VUkovara pa cu provjeriti ove godine. Ako je to tako onda se o tim podvizima jos prica.
Kninjanin

Re: dvd

Post by Kninjanin »

mobidik wrote:...izgleda da je Kninjanin zaboravio da sam mu ja reko jos prije dvije godine da sam se togo docepo i da nemam mogucnosti to prebaciti na DVD.to sam sad uspio, ljudi nekako doznali i nastala grabez.
:)
Mobi se bolje sjeca stvari od prije 10, 20 i vise godina nego onoga tako reci jucer :)
Tako ce se on za desetak godina sjetiti da mu je gore navedeni K. rekao da to posalje k njemu po nekome pa da cemo to prebaciti na DVD... :)
Ali to nikako ne stize. Pa eto.... :)
slovenac

PROVJERA

Post by slovenac »

Ajd uvati tu vezu . U obzir dolaze posto on sad ima 91g - 60g od zavrsetka zene mlade od 70- 90. g . Posao ce bit lak jer i nema puno zivih , a i one koje su ga iskoristile se radi skleroze i ne secaju vise ponocnog kauboja.
Nijema

Farmerice i kravata

Post by Nijema »

:cry: Tko je prvi nosio ovu odjevnu kombinaciju: Plave farmerice, karirana kosulja kratkih rukava, bijele patike ( nesto kao danasnje starke) i vjerovatno ne moram reci da je kombinacija bila van svih modnih tokova i trendova. Covjek je dosao u posjetu svom bratu, nakon duzeg vremena i postao omiljena tema nas tadasnjih siparica... Imao je nadimak B..e i zapravo je bio vrlo simpatican covjek...Hajde, Mobi i ti si komentarisao njegove modne navike koje su odudarale od mode ranih sedamdesetih godina, i sada bi bio red da pokusas pogoditi tko je. Da bih vam malo olaksala situaciju, reci cu da mu je brat bio najcistiji primjerak klasicne elegancije, kako u odijevanju, tako i u ponasanju...
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Prvi kninski bazen

Post by Miroslav Stankovic »

Bilo je to 70-te, negdje oko potresa.

U to vrijeme je bio aktuelan samodoprinosa za izgradnju bazena u Kninu. A samodoprinos je u potpunosti uspio - lova je pokupljena, napravljene vikendice u Bibinju. Sad sto nije ostalo novaca za bazen, j....., sta nisu vise skupili.

E pa nekome je palo napamet da napravimo bazen u Boricima, sad ko je to predlozio, cinimise Bole. Provalili smo u direktorovu kucu, i posudili krampove i lopate, i vrijedno kopali subodu i nedjelju, a onda nas je zaganjao Mico vratar, posto smo poceli kopati unutar ogradjenog prostora gdje su se nekad cuvala drva za bolnicu. A sve smo bili isplanirali - i gdje ukrasti cement, i pijesak i daske i sve.

Kad sam zadnji put prolazio boricima prije par godina, jos uvijek se vidjelo da je tu nesto kopano.
Nijema

Post by Nijema »

Steta ,mico sto ne napraviste taj bazen, ali tko zna ...mozda se nekad i to desi, ili mozda vam netko ostvari zamisao...Kad si poceo o potresu moram se i ja nadovezati. U to vrijeme sam stanovala u JZ9 a iza zgrzde je bila djetetelina....na kojoj smo svi prenocili, tko pod satorom , tko pod vedrim nebom.U toku noci probudi nas nekakva galama...Komsija koji je nocu isao u Wc, u onom mraku ne pogodi nazad u svoju postelju, nego u komsijsku i dobi dobru samarcinu...Ja se jos uvijek sjecam kako je zabezeknuto zagrominjao: Jesi li ti zeno, luda!? Pusti me da legnem , gdje sam i do sad lezao, ja sam ti muz1
:oops: Nisi ,nisi moj muz je odvezao brzi u Split...
Ujutro, nitko nista ne prica, ali se svi smijulje, a komsija B zamotao glavu oblogom...
Meni je potres zapravo ostao u vrlo prijatnom sjecanju, ali ipak kazem ne ponovio se... :oops:
Nijema

Post by Nijema »

:D :) :D :) :lol: Prvi put poslije dvadeset godina vidjeh sliku bajama o kojem sam skoro sanjala.Hvala Mobiju...i o osjecanjima ne mogu jos uvijek ni pisati ni misliti, jer sve mi se pomijesalo ,i radost i nesto ne kao nostalgija vec tuga...Nadam se da cu i ovo uspjeti prevazici ,ili cu u Bosni pokusati zasaditi jedno slicno stablo...
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

VIDI VIDI MOBIJA !!!!!???? :o :o :o
Znamo da ti je cvjece posao,ali slike bajama?????
OCES DA NAZOVEM KUMU ????????????
Nijema

Post by Nijema »

cirus232 wrote:VIDI VIDI MOBIJA !!!!!???? :o :o :o
Znamo da ti je cvjece posao,ali slike bajama?????
OCES DA NAZOVEM KUMU ????????????
:lol:Polako Cirus....u ovom slucaju ti ta ne pije vode :( :( :( Ucini radost svom bliznjem ,pa se i sam mozes nadati da te netko obraduje.Ja vjerujem da ces kumu obradovati ako je nazoves nekim drugim povodom, a Mobi je oduvijek bio dzentlmen....
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Nijema wrote:
cirus232 wrote:VIDI VIDI MOBIJA !!!!!???? :o :o :o
Znamo da ti je cvjece posao,ali slike bajama?????
OCES DA NAZOVEM KUMU ????????????
:lol:Polako Cirus....u ovom slucaju ti ta ne pije vode :( :( :( Ucini radost svom bliznjem ,pa se i sam mozes nadati da te netko obraduje.Ja vjerujem da ces kumu obradovati ako je nazoves nekim drugim povodom, a Mobi je oduvijek bio dzentlmen....

Ma Niema i ovaj tvoj natpis se moze pokazati kumi kao "dodatni dokazni materijal" :lol: :lol: :lol: :lol:
Salim se Nijema i meni nedostaju bajami i trsnje u cvatu,miris vreska , ive i kadulje, miris bora na ljetnoj zegi pa onda ..., Cesto odem na web tvog skolskog kolege Vule , tamo na jednom podforumu ima slika dijela toga sto mi nedostaje.
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

web sajt?

Post by Nela »

A da podijelis s nama tu web adresu pa da i mi vidimo o cemu govoris? :lol:
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Evo Nela, ali treba dugo "rondati", slike su rasprsen po mjestima:
http://www.polaca.com/prelo1/Blah.pl
Nijema

Post by Nijema »

cirus232 wrote:
Nijema wrote:
cirus232 wrote:VIDI VIDI MOBIJA !!!!!???? :o :o :o
Znamo da ti je cvjece posao,ali slike bajama?????
OCES DA NAZOVEM KUMU ????????????
:lol:Polako Cirus....u ovom slucaju ti ta ne pije vode :( :( :( Ucini radost svom bliznjem ,pa se i sam mozes nadati da te netko obraduje.Ja vjerujem da ces kumu obradovati ako je nazoves nekim drugim povodom, a Mobi je oduvijek bio dzentlmen....

Ma Niema i ovaj tvoj natpis se moze pokazati kumi kao "dodatni dokazni materijal" :lol: :lol: :lol: :lol:
Salim se Nijema i meni nedostaju bajami i trsnje u cvatu,miris vreska , ive i kadulje, miris bora na ljetnoj zegi pa onda ..., Cesto odem na web tvog skolskog kolege Vule , tamo na jednom podforumu ima slika dijela toga sto mi nedostaje.
:evil: :twisted: Znam da si se salio...i ne zamjeram,a mirisi i boje ce nam zauvijek nedostajati. Ipak je cudno da meni i bura nedostaje....ostra i friska, i ona sto se uvlaci u kosti ...Nedavno,ako je nedavno prosle godine, na Jadranu smo uzivali u petodnevnom orgijanju bure, hocu reci da sam ja uzivala, a ostali clanovi moje porodice su vise licili na limunove...
Post Reply