svemirci

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Guest

svemirci

Post by Guest »

moracu se registrovati inace zovite me dzon, za pocetak!
Dzon... Dzon Vejn !
Sad ozbiljno govorim, cuo sam za svemirce, i citao o putanji njihovoj.
Oni se spustaju oko ogulina, onda letu nisko(sam par metara povise sume) i onda se dignu prije knina.
Zbog toga da se manje vide, onda naglo se spustaju i napadaju susare.
Navodno oni imaju neku spravu koja snima sva zracenja i onda posebno sortira slaninu.
Jedna zena iz promine rekla je da je jedno vece ustvari pred samu zoru cula neko mljackanje , rezanaje i skripanje zubima, kad je usla u susaru imala je sta viditi, zeleni mali izbuljenih ociju drzi pancetul i cici !!!
Pocela ga udarati partvisom, tek nakon nekolliko udaraca on je cicio al nije ispustio pancetu nego je odskocio do broda i odletio !
U pravcu velebita! Zena je sad navodno u bolnici od soka !~
Ne zbog svemiraca nego zobog pancete!
Guest

Post by Guest »

:shock:
Nazuo sam dvije ljeve papuce, a idem pravo, to je moc koncetracije.
Volio sam popit , nije da nije a i caca je ,i mater je.
Maloprije sam dosao od komsije, pili smo rakiju, on stanuje isto u Njujorku, samo par blokova od mene, to mi je najbolji prijatelj iz istog smo sela, nema do njega autobusom ni dva ipo sata.
Da neduzim , mnogi ne vjeruju da svemirci postoje, ja sam imao sa njima direktan kontak, ustvari fizicki kontakt.
Bila je zima mrazse uvatio na cesti, nije bilo bure, cini mi se da je bilo bure nekako bi mi lakse bilo, ovako gace se smrzle, majica mi ladna po ledjima dodiriva ,odvratno.Kad je bura ,bar se napnes, znas bura je,ulazi u gace , ispod majice pa ti je nekako lakse, znas sta te ceka.Pripremis se .
Da ne duzim.
Digo sam se to jutro rano u 4,30,
( mali pise na ovu skrinjetinu ja mu diktiram.)
Isao sam da pomuzem kravu i racunao sam spusticu se nizbrdo na autobus ,u 6 sam morao biti na poslu. ( radio sam u tviku)
To je bilo bas u vrijeme kad jeMarka Miklaka , Cimo trazi da mu bude kum. Davno je to bilo a ko juce!
Da nastavim.
Klecaju mi koljena , ruke mi se tresu tacno sam osjetio da neka energija kao da je iz svemira dotice me. Ma racunam ko i svi,kakav svemir nema semiraca, nije ti dobro saces ti trgniti koju i doci sebi, skoro tako i bi.
Dodjem ja do krave, izvucem ispod slame flasu, vidim fali rakije, odma mi je bilo sumnjivo, da je caca on bi popio sve, da je mater, ona bi popila pola a sipala vode , vidim rakija jaka, znaci mater nije, caca nije, mislim se nema ko drugi nego svemirci.
Ko je, da je ,ja siknem dvi da se ugrijem, stavim vedro, muzem kravu i razmisljam( prva je najgora poslje ide ) popijem jos jednu, nesto mi se pripilo nikako ruke da mi prestanu drhtiti, tek kad sam popio skoro cijelu flasu nekako se umirim, ustvari nekako umirim tu enrgiju sa marsa koja me je toga jutra tacno" napala," neznam drugi izraz.
Nema vise rakije ,natocim dvilitre vina osijecem komad pancete cini mi se kao da fali i pancete al racunam mozda je caca sjeka mozda mater jebo pancetu, i sta ce ti dalje biti. Popijem tija i te dvilitre vina, naspem jos dvi, pa jos dvi, i padnem sa tronsca, moga sam se ja dignit ali nisam tija, mislio sam aj da se malo odmorim, samo okrenem glavu dalje od krave da me ne nagazi. Odjednom cujem dodje mater , komsija vuku me , psuju ja im samo kazem javi spiri da mi nije dobro da necu doci na posa. Nekako kako su me vukli sjecam se kako je cesta svetlucala i tacno su mi zvijezdice sa prtine skakale u oci !
Odnesu me do sobe,mater stavi kain pored kreveta ako mi ne daj boze pozli. Ostaveti oni mene i odu ali sta se desi?
Dodje prvo jedan a onda i drugi za glavu veci, izbuljili oci i cicee, rscu nesto i mljackaju. Kako oni mljackaju meni dodje na povracanje, ja da pvratim a oni izmaknu krevet, ja opet a oni me okrenu nekako ja nikako pogodit u sic ! Onda me pocese vrtiti i mene i krevet(ja ga vidim
n
ema ga sta vidit al ga nemogu uvat. Da cu gaa nogom udarit , razbi lampu on se izmace ja opet noga mi prodje kroz njega on se rastavi na dva dijela i opet se spoji.
Ja njemu , na, na, na on pridje tama da cu ga uvatit pobjeze, nikako ga namit. Sagnem se do kain da povratim ovaj veci poce da mi trese krevet, trese, trese, tam on prestane ja da povratim onaj manji sugavac poce da trese sve sam po krevetu isprovraco.
Imaju oci zute a oni su zelene boje i onaj sa obrvama je malo visi .
I dodjem ja sebi u bolnici.Bilo nas je trojica u sobi ova dvojica nabila recine neki drogerasi, i kaze ti popovic mojoj materi.
Tresa ga je delirijum !!!!
Ja skocim ,a nije on samo i onaj drugi je!!!!!!!!!!
nela.

Post by nela. »

A da si imao crveni konac oko ruke i potkosulju naopako nista ti se ne bi dogodilo - kad to vide, bjeze kao od kuge (potpuno ih razumijem)

p.s. Peky ugasi ovo zachatavanje jer ce mi svemirci kroz kompac doturiti kakvu staru rakiju i uzegli prsut
Guest

Post by Guest »

Draga nela!
Vidim da pocinjete da se ogradjujete od svemiraca tj namjerno mijesate svemirce sa duhovima da se ne bi jos vise upleli u zavrzlamu u koju ste usli videci tog jutra svemirski brod.( jos ste gospodjo nela rekli da ste imali svijedoke) Mi ne govorimo sad ovdje o ovim obicnim ljudima za koje bi se moglo i reci da su im svemirci ili plod maste il utijecaj raznih droga .Ovjde govorimo o ljudima intelektualcima koji su bili u bliskom kontaktu psihickom ili fizickom sa vanzemaljcima, ljudima moralnim, ljudima koji su na visokim funkcijama kao ja naprimjer ja sam visoki cinovnik u jednoj guberniji ! Inace zavrsio sam filozofski fakultet u beogradu a doktorirao sam na temu svemirska energija.
Normalno moj rad je bio jedan od najboljih po njemu su cak snjimljena dva filma , tacno u podne i gradic pejton !
Objasnit cu vam moj prvi kontakt sa svemircima.
Guest

Post by Guest »

Imam goscu, neki drugi put ,dosla mi je Dimitrijevna Axrosimova iz Londona sa letecim pijatom. Moram prozraciti kucu ,pravio sam pidoce!
Nema 5 minuta da me nazvala da poljece i vec je stigla, idem da vidim ko je jos sa njom!Eno pas laje, idem brzo, ujesce ga svemirci !
nela.

Post by nela. »

Ispravak netocnog navoda:

Pogledajte gospodine inteljektualc sto smo zakljucili - nigdje nisam napisala da su to svemirci, a nas uvazeni i svima je poznato najkompetentniji Mobi je zakljucio da su Livadici - prema tome.... za Livadice je potreban crveni konac i naopacke okrenuta potkosulja, to svi znaju. Brkati Livadice s duhovima, a onda sve njih sa svemircima, pa to je nonsens!!! Ja sam shockovana u totalu. Vec svi znaju da su Livadici daleko najopasnija pojava na ovim prostorima. No, lako je vama iz Londona filozofirati, vi se druzite sa svemircima, a nama ostavili livadice. :roll:
Guest

Post by Guest »

izvinite me na trenutak.
Ljepo ste rekli da ste vidjeli neko svijetlo koje je neobjasnjivo, sto znaci da ste potencirali da je leteci tanjur, zasto ste se predomislili ja ne znam.
Iz straha vjerovatno.
Vi znate da livadici ne mogu da lete i imaju krnjave zube,i po tome se razlikuju od svemiraca kod njih su zubi bezprekorno zeleni i ostri.
Zbog manjka kisika na njihovoj planeti bakterije se ne mogu razvijati tako da kod njih nema nikakvih bolestina, oni umiru kad im dosadi ziviti.
Ako predpostavimo da livadici mogu da lete ili da imaju leteci pijat onda bi sigurno na njemu ugledali par antena sa zecijim repom na vrhu i pokoju potkovicu, ako to niste vidjeli livadici apsolutno odpadaju .
ps.
idem ljeciti pasa znao sam da ce ga ugristi !
REPLIKA

Post by REPLIKA »

Izgleda da dugo niste na ovim prostorima pa ste zaboravili kako Livadici mogu svijetliti (skoro neobjasnjivo). Kad se subotom spreme u grad pa na njima one krasne boje - mjesavina jarko plave, zelene, smedje itd. tockica i prugica, svijetlili su ljepse od bozicne jelke, bilo ih je lako uociti u gomili. Prema tome neobjasnjivo svijetlo ne znaci potenciranje letecih pijata koji tu i tamo lete po mojoj kuhinji kad se naljutim na pojedince...

Prema tome, uprkos vasoj plemenitoj namjeri da objasnite neobjasnjivo, moram vas ispraviti buduci da vam je pocetna pretpostavka netocna. Uostalom jos nitko nije pokusao objasniti postanak i razvoj Livadica, a znamo da su o svemircima napisane mnoge storije. To samo govori o svijesti u narodu da se neobjasnjivo ne moze objasniti, vec se u tu svrhu koristi konac i majica, a moze i potkova. Ajd zivjeli :wink:
Guest

Post by Guest »

gospodine razlike izmedju livadica i svemiraca su ogromne.
Slazem se da svijetle i jedni i drugi, medjutim svaki strucnjak zna da su se livadici uvijek spustali a nikad uzdizali , svemirci se rijetko spustaju a gotovo uvijek se dizu u "pijatu "! Svemirci su opasni samo kad su gladni a livadici su opasni uvijek !
svemirci imaju malo manje kricavu zelenu boju,i ne nose zute kravate, tako da pravom strucnjaku nije tesko da pogodi o kome se radi !
nela.

Post by nela. »

Ko kaze da se Livadici ne uzdizu taj je oprostite na izrazu corav totalno i treba okulistu. Ja vec godinama promatram livadice i moram priznati da se rijetko ko uzdize (doduse ne u pijatu vec s njim) kao oni. Gdje god pogledas mozes ih vidjeti (najvise ih je na TV-u na sjednicama) :lol:
A da svemirci grizu kad su gladni... sad mi je jasno zasto susjedov pas vuce desnu nogu
Guest

Post by Guest »

ja bi malo da se umjesam isto u ovu poucnu polemiku.
Posto je knin bio u kotlini i u njega se sletalo.Tako da nemojmo brkati neke pojmove.Sto gospodin iz Rusije ( ne znam nije napisao iz koje gubernije)kaze, lete samo svemirci.
Guest

Post by Guest »

kako godine prolaze svoj jezik zaboravljam a ovaj strani ne mogu da naucim,
pocela sam se bojati da cu zanjemiti( kako bi se reklo).
Upala sam u veliku depresiju, to je trajalo prilicno , medjutim upoznala sam njega, ( svemirca,) predivan je njezan, zelen i osijecajan.
Naucio me je svemirski, sad normalno komuniciramo, depresija je kao rukom otisla osjecam se kao preporeodjena !
Planiram da se udam , dok izadjem iz bolnice ,nesto me glava boli!
Miroslav Stankovic
Posts: 278
Joined: Sat Mar 01, 2003 5:50 am
Location: Montreal, Quebec, Canada

Potkosulja

Post by Miroslav Stankovic »

E sad me ukopa Nela sa svojom potkosuljom. Sad svako jutro pogledam u ogledalo i vidim dali je okrenuta naopako (kao obicno). Normalno, protestno je ne okrecem, ko bi se jos smrzavao zbog toga.

Pozdrav svima od mene sa privremenog rada u inostranstvu.
nela.

Post by nela. »

Mico, tako se "cesto" javljas da sam vec mislila da su te oteli i pretvorili u pancetu i prsute, a mozda i kobasice :lol: :lol:
p.s. ne zaboravi crveni koncic :lol:
Guest

Post by Guest »

Imam osjecaj da se Nela zeza kad plasi Micu da bi mogli svemirci da ga pojedu.Ona uposte ne shvaca zasto su oni tako prozdrljivi, sad ako ja kazem da oni jedu samo tablete niko mi nece vjerovati, za jednu slaninu gore mozes dobiti i do 3000 ovih njihovih para znas ti koliko je to , da znas nikad to ne bi ni govorila? Moj brat je jednu silovao u konobi tamo smo je uvatili ,caca joj je danima letio a nije se tjela javiti i sve je priznala, a vi se zajebavate kao: sta on zna, odakle mu podaci , laze i tako to.Mislim sad da vam je dosta toga jasnije, i da se necete vise zezati sa tako ozbiljnim stvarima ! :shock:
Post Reply