PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

cipe

sanja suti molim te !

Post by cipe »

Taman je poslje 20-i kusur godina zaboravila a sad bi je ti upitala.
Ja cu ti odgovoriti, sad je ona gazda.
Sad cu ti nabrojati koje su mi duznosti bile danas :
Pokositi bastu, dati djeci jesti, oprati sudje i srediti kucu, i jos sam ekstra nabavio kavez za zeceve !
Pa ko se ne bi onda prisjecao starih dobrih vremena, ovo je patnja!
ROBIJA!
ps.
Recide Mici da ode do peristila da nabavi stogod ! :lol:
pk16

Post by pk16 »

a, nije mico od onih sta odmah gledaju sto bi i kako bi cim se maknu od kucnih obaveza. koliko cujem organizira sljedece nedjelje, u kninu, 20-godisnjicu mature za nasu 64/65 generaciju (sinisa?). gimnazija, i sire, nema se kvoruma. mozda neko vidi i ovdje, pa se pojavi.

(cipe - milim te ne moj se sad opet uvrijediti. to ti je vec n-ti put da spominjes rekreativne aktivnosti za vrijeme godisnjeg odmora. ne samo da izazivas radnim :roll: ljudima zazubice, nego me i podsjecas me na mog prijatelja srecka - mozda je to onaj isti srecko kojeg ti spominjes. sad ce ove dame misliti ne znam sta, a ono zapravo nista.)
pk16

Post by pk16 »

ogradjujem se od ovog smajli fejsa gore - dijete mi sjedi u krilu i prcka s misem

STELLA :arrow: :lol:
sanja

Kninjani u Splitu

Post by sanja »

E, pa ljudi, evo mene sa cakule s Micom i Zeljkom :D . Jos pod dojmovima, pa navalila nesanica :roll: . Mogli bi mi jos sjediti i prisjecati se, ali gazda dao fajront! To je, inace, ovdje u modi: lokali zatvaraju u 24.00!?!?!? :evil:
Cipe, prikoci malo!!! :o Kakav dan! Bi mi te zao.... :( Jos da si napisao pola retka svojih domacih aktivnosti, pocela bi se zauzimati za prava muskaraca u braku! Ovako.... Sta da ti kazem? Sad mi je jasno zasto si celav. :wink: :lol:
Sto se tice Peristila, sad ti je citav Split Peristil! Za "nabavitinesto" bukvalno, ne moram napraviti ni 50 metara. Ekipa je svaki dan, uredno kroz radno vrijeme od 10.00 do 24.00 (a nekad i duze jer im nema ko dati fajront), ispod mog prozora. Tako.... svrati na kavu! :wink:
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Ljubomora

Post by Nela »

Kazu da to nije zdrav osjecaj, ali Sanjice, ti nas pokusavas razboliti. Mi bi se isto htjeli zabavljati :lol:, pricati o starim vremenima i sl. Mici bi se moglo desiti sto i mom muzu prije dvije godine kad je pokusao organizirati isto, sam o u Gs-u - pojavilo se cetvero, tuga pregolema.
Mobi, ako me budes napadao zbog pogresne recenice, bacit cu tvoj cvjetak!
cipe

Post by cipe »

Ma da to nije Kvebek Srecko. On ti se uvijek razvice kad nesto radi, KUVA SAM PASULJ SA KOBASICAM AAAAAAAA!
Prste bi polizaaaaaaaa!
Sta god radi to je nesto posebnoooo!
Kad smo vec kod Peristila, inspektor Lazo mene jednom , onako ozbiljan nakostresenih brcica zaustavi i pita dje ti je smit ?
Ja kazem koji smit?
Znas ti dobro koji smit???
Ja poslje ukapiram da on pita za sit, hahahah!
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

DISI , TU SAM ...

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ja sam tu , uvijek prisutan , samo se ovaj put nalazim sa druge strane sanka . Tocim i promatram . A ovi drugi , sto su prozvani , doci ce i oni , valjda , dok malo odanu . Dijana je izgleda ... , nego milemande me zabrinjava , potencijal koji bi ipak trebao da bude ovdje . Mogao bih da nabrojim najmanje dvadeset Kninjana , koji posjecuju Galeriju i Forum , a nisu se javili niti slovom na ovom Forumu . To je stvarno zabrinjavajuce , neznam cega se ustrucavaju ili plase . Nevjerujem da i oni nemaju sta dodati na ovaj Forum . Uostalom po volji im , valjda ce se umiti jednog dana ili mozda prije .
sanja

Tuj sam!

Post by sanja »

I ja sam tu, drustvo, nema frke. Nela je dobro pretpostavila. Na godisnjem sam, sto u mom slucaju znaci uglavnom za sporetom i ostalim cudesnim kucanskim aparatima, potom na plazi, a poslije ako uspijem nakratko prici Forumu i to uglavnom kao gost kada sinu dosadi surfati po Cartoon Networku, a kceri traziti slike i zivotopis Andjeline Jolie!
Dakle, silom sam prisutna kao i ona dvojica uz Muppet Showa sa galerije. Sto Peky kaze, zna dvadesetak Kninjana koji posjecuju Forum, ali nece da se jave. Vjerujem da ih je i vise, sto i nije tesko utvrditi preko statistike stranice gdje se jasno vidi odakle se i koliko puta pristupa. A sto se ne javljaju? Valjda im ipak vise pase ova, priznajem, bezvezna pozicija Muppetovaca....
Mico i Kninjanin mi se pogubili negdje ovdje po Splitu.... Moracu ih navatam da vidim je'l ih to sunce osamutilo ili je onaj coctail pivo bar kojeg je Mico otkrio, stvarno mrak!
Do tada, svima puno pozdrava i poljubaca!
Nela .

Post by Nela . »

:twisted: Peky, nabroji ih, nabroji ih, :lol: :twisted: :lol:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

IMENA

Post by Petar-Peky Bukarica »

N E M O G U !

Nebi bilo u redu da prozivam ikoga , to je njihova " losa strana " i da ih ja sada imenujem , nebi bilo fer .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

stalini
Guest





Posted: Thu Jul 31, 2003 12:32 pm Post subject: za pekija

--------------------------------------------------------------------------------

znas sta care pratim ovo redovno i mislim da se malo preseravas sa tim tvojim pemzijonerskim forama kao da knin nije zivio i prije i poslje tebe prcino

Back to top


Peky



Joined: 02 Mar 2003
Posts: 105

Posted: Thu Jul 31, 2003 1:04 pm Post subject: ZA MR . STALINI

--------------------------------------------------------------------------------

Mr . stalini , drago mi je da redovno pratis " ovo " . Knin je postojao prije mog rodjenja i poslje mog odlaska iz Knina . Ja samo hocu da otrgnem iz zaborava onaj Knin kakav je bio do 90-tih , jer kako vidim nigdje ga niko ne spominje . Ti ljudi koji su zivjeli u njemu , njih nema nigdje , niko ih ne vodi kao Kninjane , kao gradjane tog grada , mislim na ljude svih nacija i vjera .
Po meni i mi " pemzijoneri " treba da imamo neko mjesto gdje bi se trebali
okupljati , da se prisjetimo nasih dana , kao sto su i nasi imali mjesta gdje
su se okupljali i provodili ugodne trenutke .
Na onome " prcino " , evala ti .
Znam da je vruco i da je tesko kontrolisati emocije kad se potegne piva vise , nego , sutra kad se naspavas i umijes , javi se .
sinisa

stalini

Post by sinisa »

Najlakse je sakrivati se iza nadimka i pisati bljuzgotine. Smatram da se ne trba dati isprovocirati i pretvoriti glupost u polemiku.
Ustvari ovo nam dobro dodje da vidimo kako je jos uvijek puno budala oko nas, da se ne bi previse opustili.
p.s.
Peky dobijate pojacanje u kenguriji. moj kum tiho leti 6.8. za perth.
Nela.

vrijedjanja

Post by Nela. »

Peky, obzirom da nas cenzuriras za sitnije stvari, nemoj ni zadrzavati taj pubertetski pamflet. Dovoljno mi je komicno to oslovljavanje "care" - covjek se s tim predstavio, ima ga na drugim sajtovima, na kojima, by the way mi ne smetamo, pa bi bilo lijepo da ni on ne smeta ovdje. Nas su ucili da kad odrasli razgovaraju - klinci se maknu od stola. :D
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

Mr . stalini i slicni njemu

Post by Petar-Peky Bukarica »

Mrs . Nela , namjerno sam ostavio mr. stalinijev post da ne zaboravimo kakvih sve tipova ima , nije on mlad i neiskusan . Na ovaj Forum je svako dobro dosao , bez obzira na godine . Mr. stalini je samo pogresno usmjeren , pogresno vaspitan , ako ga je iko pokusao vaspitati . Takvih tipova ima svugdje , na ovoj jadnoj planeti . Neznam dali se sjecas ili toga ima jos , kad upregnu konje da vuku kola , onda im na oci stave one branike , neznam kako se zovu , tako da ne mogu gledati nego u jednom pravcu , onom koji kocijas hoce . Eto , otprilike takav je i mr . stalini .
Umit ce se on , mozda , jednog dana . Hvala njemu na javljanju , jer da nije njega i njemu slicnih , kako bi znali sta valja , a sta ne valja .
Kninjanin

stalini

Post by Kninjanin »

Na zalost, radi takvih kao "stalini" Knin se ovdje mora prisjecati lijepih dana umjesto da takve dane zivi i danas. Zao mi je sto uz "stalini"-ja kninska "sadasnjost" nema sanse postati proslost o kojoj bi neki buduci klinci pricali kao o "pemzijonerskim forama"...
SRAM TE BILO, "stalini"... :(
Post Reply