PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

STA SE OVO DESAVA??????????? GDJE SU SVI NESTALI????????????
nela.

nestanak

Post by nela. »

Otisli su traziti vjestice ili su stavili bundevu na glavu. Za Mobija mi je jasno zasto ga nema - covjek zgrce lovu ovih dana, to mu dodje umjesto bivseg 8. marta koji su ovdje (potpuno nepravedno) ukinuli.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

8 mart

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

malo sutra nema od tog nista.o tempora, o mores!
moj reply je kolko vidim zadnji, a na chatu pricam kao budala, sam sa sobom.ma lako za nas pet- sest nego ostali su skroz nestali .o cemu se radi tko zna nek sapne.ako smo ljudima dosadni nek predloze nove teme i sheme.meni su se mnogi javljali da ih je strah pisati jer osjecaju neku vrstu inferiornosti.zbog cega.godine, spol, nacionalnost, vjera, boja koze itd. nisu vazne . vazno je izvaditi sve zgode i nezgode naseg knina od pocetka do devedesete, sve sto je zivot sijao i smrt zela. uostalom Peki ljepo gore napisa, da ja ne trubim.pozdrav svima .Mobi :?: :?: :?: :?:
Guest

dobrodoslica

Post by Guest »

Samo da pozdravim novog clana. Dobro dosla (dosao) ALTONA. Izvini nisam siguran dali si on ili ona.
Cirus
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

CIK POGODI

Post by Petar-Peky Bukarica »

Ja ipak mislim da je ONA ! I da je stidljiva i da se nece bas puno javljati .
Nepitajte me otkud znam .
Nela .

Post by Nela . »

Ej Peky, ti tracas na male zlicice (kucerine), a da ipak probas na malo vece? :lol:
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

CUDNO

Post by Luka Kabic »

Vrlo je cudno i nelogicno da je citavo ljeto bilo puno postova kada su vecine godisnjih odmora i ljudi se krecu vise vani.Sada kada je zahladilo nigdje niko zaj****a neka BURA puse. A sta vi mislite o ovome???????
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

sve naopako

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

a šta ima zdravije od kninske bure :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D :D
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Mali konjak dec kisele. :wink: :wink: :wink: :wink:
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Mrtvilo

Post by Nela »

Mislim da je do stagnacije doslo jer nas je napustio Cipe - glavni zabavljac. Ipak, toplo se nadam da nas nije zauvijek zaboravio te da ce navratiti na casicu razgovora. Ipak su njegove price najzanimljivije, bile one u proslosti ili sadasnjosti. Mozda ga je kakva englezica smotala pa se docepao batina? :lol:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

talicnost

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

samo ti pisi svasta i odoh ja. pa cemo vidjeti tko je glavni. volim citati Talicnog Toma, a Kostana bi ti mogla doci u Gospic.ako nisi razumila upisi doktorat na kninskom veleucilistu.Cipe vrati se , skuvali smo ti pasta sutu. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink: :wink:
nela.

vrijeme

Post by nela. »

samo da kazem - snijeg pada, sve je bijelo, grad i selo... a u Melbournu cujem da je danas kisa, sutra sunce, a u srijedu najavljuju cak 31 stupanj. Cisti bezobrazluk! Dok se Peky sunca ja se igram s lopatom. :wink:
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZA NELU

Post by Petar-Peky Bukarica »

To je to , Nela , kad kazu , prema zaslugama .
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Guest






Posted: Thu Jan 01, 2004 7:28 pm Post subject: braca cibici

--------------------------------------------------------------------------------


Jos jednom da vam pozelim novu godnu svima , posto ona prva zelja je bila pod uticajem alkohola pa ni ja sam nisam siguran sta sam tjeo reci??
Medjutim kad su se vec cibici oglasili ima jedna legenda o njima , kazem legenda jer nisam siguran da se to stvarno desilo ali su to samo kninske cakule .
Kaze: Naisla neka zenska u Knin i pokupi je jedan od brace Cibici.
Medjutim kako su oni blizanci malo ih je ko raspoznavao ,ja prvi nisam. Kaze se cak da je jedan rekao "Ajmo Branko a ovaj mu odgovorio pa ti si Branko, ja sam Ranko ,hahaha !
Kao sto sam vec rekao mnogi ih nisu raspoznavali koji su se sa njima druzili a kamo li neko ko je dosao sa strane.
Pa tako i ta "jadnica" o kojoj sam poceo, ovo jadnica sam stavio pod znake navoda , zato sto je to zadnje sto je ona bila, mnoge su joj poslje ove dogodovstine zavidile??
Nikako ja da pocmem, sta se ustvari desilo: Odvede ti nju jedan od cibica kuci a drugi se sakrije u kupatilo...
Kad je ovaj obedio posao... ode do kupatila ,drugi izadje, i opet "Jovo na novo "i tako svaki po tri puta = 6
Navodno se govorilo da je poslje pricala, Vako me niko nije j...a
ko ovaj mali !!!!!!!!!!!!!!
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

STA SE OVO DESAVA??????????? GDJE SU SVI NESTALI????????????
U moje vreme nije se ovoliko bortalo poslije praznika :lol: :lol: :lol:
Post Reply