PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

nela.

Post by nela. »

Da se vratimo na cigane... a jesi ga zeznuo - on sigurno nekom preprodao i naplatio vise nego kosta krava - ne mozes cigu zeznuti ako i sam nemas ciganske krvi, ma nema teorije.
A ja se sjecam kako su uvijek ciganke dolazile na vrata, a moja baka im davala kruha. One se navadile pa svaki dan k nama ko u trgovinu. Mi protestiramo a baka kaze: Ne mozes sinko kruha odbiti, grijeh je... mislim da je to trajalo nekoliko godina. Kud su ciganke poslije zavrsile ne znam, mozda su muzle onu prije spomenutu kozu ili zaradjivale one Mobijeve dolare?
Ti se Moby pitas kud su se rasuli? Pa ne mogu svi biti gradonacelnici i sl. - to su uvijek bili oni najtuplji tipovi koji su mavali rucicom uvis i vikali : Mogu ja, mogu ja, pitajte mene...pa poslije postalo glasajte za mene... A mi smo ti lijen narod, nije nam do dizanja ruku, pogotovo ako je u njoj pivo, vino, cigareta itd. Ili grijesim? :wink: Obicno se povlacimo na pocetne polozaje i kazemo - A jest lopov, vidi sta ima, otkud mu... ali nemamo volje da ucinimo isto a brate da nam ko i pruzi mi se ne bi ni masili za to. Zato uvijek imamo neke selje belje u foteljama jer kad bi mi bili u fotelji a ko bi pio pivce?
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

prokleti zapadnjak Klokan, opet me ZJEVA , A JEZIKA NEMA. :evil: :twisted: :wink: :!: :?:
nela.

Post by nela. »

Dakle ljudi, moram podijeliti s vama ovo sto sam upravo vidjela. Znam da ćete misliti da sam nesto popila (7.00 ujutro) ali upravo sam vidjela nekakav svijetleći objekt na nebu, krece se u pravcu Knina, ispod oblaka je, nije zvijezda a svijetli kao najjaca zvijezda kad je gledas teleskopom. Sto bi to moglo biti (ali nemojte sad s pricom o meteoroloskom balonu)? Ja i dvije curice smo stali na cesti i gledali, cude se one, cudim se ja, ajde sad se cudite i vi...
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

CUDO NEVIDJENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Evo , cudom se cudim , nacuditi se ne mogu .
A , da nije od sinoc ?
nela.

Post by nela. »

Zadnji put sam popila alkohol za Bozic, pa valjda se dosad izluftao :lol:
Guest

Post by Guest »

To sto si vidila je leteci tanjir. U njemu se voze marsovci.Inace hrane se pancetom i mozda zato idu prema kninu?
Nocu se hrane ( trgaju zubima,reze i kolutaju ocima)tako kazu oni koji su ih vidili.
Sigurno su ponjeli to jutro kad si ih vidila stari navigator koji je jos imao ucrtan spomenik na spasu pa su zalutali, il se teze dolazi do rane pa sve duze moraju da" rade".
Ljudi misle da je lako marsovcima , znas ti koja je to visina?!

:shock:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

JE NEZNALICA.PA JESAM LI DAVNO OBJASNIO DA SU TO Livadići. :wink:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

LIVADICI!!!!!!!!!! :wink: C , sa kvacicom :!: [/b]
nela.

Post by nela. »

Sorry sorry narode, nisam imala pojma da su LIVADICI toliko evoluirali. Hvala na iscrpnim objasnjenjima, sad mi je puno lakse, jos samo da pancetu s tavana sakrijem u podrum.
:lol: :lol:
Guest

Post by Guest »

Umotaj u foliju da neemituje signale !( mos napisat sapunjara to ne volu!)
Kako braniti pancetu od marsovaca?
Stavi tri spojode u vatu i to gurni u bravu od vrata,
toga se boju!
Guest

Post by Guest »

Anonymous wrote:Umotaj u foliju da neemituje signale !( mos napisat sapunjara to ne volu!)
Kako braniti pancetu od marsovaca?
Stavi tri spijode u vatu i to gurni u bravu od vrata,
toga se boju!
Guest

Post by Guest »

Znam da je doktor Popovic branio slaninu od marsovaca ranije, raspitaj se gdje je!
nela.

Post by nela. »

Ovi recepti su sve bolji i bolji. Steta brate sto si anoniman pa te ne mozemo uvrstiti u kuharicu :lol:
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

Nela,mora da je Cipe Gost
nela.

Post by nela. »

nekako se i meni cini, slicno je njemu... ima li jos kakvih ideja, npr. duh pokojnika koji luta i trazi Knin a izgubio kompas?
Post Reply