PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

cipe

Re: San

Post by cipe »

:shock:
Sanja, sanjaaaa !
Nisam se naljutio Sanja, al trebala si napisati, Cipe onako elegantan bez sala, a ne( koscine mu ispale), onda u ladi, trebali si reci( mercedes kabriolet )a unutra sve neke male mace sarene svi boja.
Za zenu nisi trebala pisati ona ljepa , evo sad se odma uobrazila.
Jedino sto si pogodila u tvom snu da ima stvarno kosu ofarbanu sa svijetlim pramenovima.
Salim se znas da se ja ne mogu naljutiti.
Medjutim kad si ti taj san meni ispricala sad cu ja tebi da napisem da se meni nesto slicno stvarno dogodilo.
Ja ti u sremu totalno propao, vozim moskvica karavana iz 69-te godine
i posto sam imao dvije macke one se omacile i ja posto nisam znao sta cu sa macicima a nisam imao para odlucim da ih prodam ako uspijem ,ali uglavnom glavni mi je bio cilj da ih se otarasim.
Tako ti ja odem na buvljak macici izasli iz kutije setaju po autu , posto prozor nije bio zatvoren vec je nekoliko pobijeglo na autoputu posto je bio neki zastoj.
Ja napisao srpska crna i srpska sarena sa papirima.
Stane jedna zena i pita posto macka? Ja kazem 5 dinara , ona kaze dajte mi ovu sarenu.
Ja izvadim dva lista od novina i umotam macku u skartac i dam je zeni.
A ona pita , gdje su papiri, ja joj kazem pa jesam vam umotao u papir.
Ona umrla da se smije, i ode sa mackom u skartacu.
Bio je samnom Vaso bluz pa smo imali dobar razlog da popijemo tih 5 dinara i da se dobro ismijemo.
Eto vidis da ima nesto u tvom snu, samo umjesto pacova , macke.
Sad cu bas da nazovem Vojka da pitam koja si ti ?
Ja ne mogu da ukapiram nikako .
Bas sam prije nekoliko dana pricao sa njim, vjerovatno znas da je u Holandiji.
Eto imam neko drustvo pa te napustam, pozdrav tebi,
i mojoj prijateljici iz vrtica takodje !
sanja

Sramota!

Post by sanja »

Moj, Cipe, razocaravas me.... :( Samo da ti kazem, manje Vojko ima razloga da me se sjeti, nego ti :!: :!: :!: Ajde brate, procitaj privatnu poruku i ne sramoti me vise... :oops: :cry:
Dijana

Post by Dijana »

Jooj Cipe kako te ne mrzi ovoliko pisati...ja nista ne razumijem,Sanja,daj pojasni mi malo!


Cmok!!!
Dijana

Post by Dijana »

Ljudi,koje ste godiste...ima li neko 74 OS "Veljko Vlahovic" razred c???
Ili sam ja zalutala?!
sanja

Pojasnjenje

Post by sanja »

Sta da ti pojasnjavam? Ovdje izgleda jedino Cipe treba pojasnjenje. :) Znamo se iz Knina, bivali skupa iza gimnazije, zajedno u drustvu docekali '80. u "rezidenciji", a cini mi se i '79. u discu "Rupa" (stara kozara kod smrdljivog potocica).... :o Prije desetak dana ga pitam je li uspio prodati one macice na beogradskom buvljaku, posto sam ga tada posljednji put vidila i on me, nakon svega sto sam napisala ovdje i predstavila se, kako Mobi kaze, u "striptiz" izdanju, pita koja sam???? I kako da ne budem razocarata..... :cry:
A sto se tice godina... Pa, svi smo mi tu negdje - Kninjani! :)
Pozdravi i poljupci. :wink:
Nela.

godine

Post by Nela. »

:roll: Sanja, Sanja, svi smu tu negdje po godinama, to kazes Dijani? Ha, ha, ha.... :wink: ! Pa doooobro, ok, if you say so ...
Dijana, dobro dosla, nisi promasila adresu, ali sto se tice godina, maaalllo smo stariji od tebe.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

cipine rupe u sjecanju-godine

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

sta se vi cudite cipi. pa on je plav , a sad i celav. (jedino ako se ne radi o Kameriju-Romu i njega smo zvali cipe). sad odjednom poslije citavog romana dopisivanja nema pojma tko je Sanja. meni odgovara da nema pojma tko mu je zeni pravio vjencani buket na vjencanju ( cudim se i njoj). koje si se godine ozenio pa cu ti reci. sad ce izjaviti da nema pojma o golubovima. ma u kakvoj drzavi zivi(mislim na zrak jer tamo nema bure) , a mozda je dobio i suncanicu na ljetovanju. antisklerin pomaze. ona baza sa macicima je pravi biser. kad vec spominjes Vasu-bluza staje sa njim. naime cuo sam da je tesko obolio. :wink: :D :wink:

e sad malo o godinama. ja kao papagaj. godine uopce nisu vazne na ovom forumu. ako vas bas zanima raspon je 24-milemande(uslovno jer mu caca ima 51 i nabacuje sa strane dok milemande tipka) do ja i peki-50. malo prije sam rekao da je cipe polu celav , a ja sam potpuno sijed. srecom samo po glavi.sad ce me ove zenske napasti da sam muski sovinista ali ja uvujek javljanje s necim zacinim. evo bas ovih dana jedan nas kninjanin se rastavio. godiste 55-to. tko je koga ostavio nemam pojma no on je nasao 15 (petnajst godina mladju). pa sad dijana kazi da su godine problem. samo ti razvezi. sve ce se sloziti. i nebi skodilo malo "strip tiza" :?: :wink:

sta je sa onim Djuradom. da si i ti nisi prepao godina. ajd otcepi vise. :?: :wink:

PS. JUCER SAM PEKIJU POSLAO SLIKU MENE, BRIKA I OGIJA. NE ZNAM KAD CE IH STAVITI NA GALERIJU. NO FRISKE SU. OD SUBOTE 12.07.2003. FOTO DAMIR MIJAKOVAC :D
Nela.

godine

Post by Nela. »

Ma di bi mi tebe napadali, ajde molim te. Uletio si sa friskom cakulom i sad nam neces reci o kome je rijec. Ajde reci, makar na pm, please, inace cu sad biti nesretna (neko zna nesto o nekom, a ja ne znam :oops: )!
Sto se celavosti tice, pa Moby, prepast ces Dijanu, Cipe ima 40 ljeta, a to sto je celav , to je zato da ga zena ne cupa. Ali da se Sanjice ne sjeca, pa stvarrrrnnnno, Cipe, nesto se dogadja s tobom. Pa covjece, poznas je kao i svoj dzep.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

PREMJESTENO

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dijana



Joined: 13 Jul 2003
Posts: 4

Posted: Mon Jul 14, 2003 7:48 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Ok ja se izvinjavam sto sam dala sebi za pravo da ga otvorim!

Back to top


sanja



Joined: 22 Jun 2003
Posts: 38
Location: Split
Posted: Mon Jul 14, 2003 7:54 pm Post subject: No frks

--------------------------------------------------------------------------------

Ma, nista se ti Dijana ne sekiraj i ne izvinjavaj, dobro si napravila za prvo javljanje, ma sta Peky mislio! A, sta bi on, kao "sef sale" radio? I ne ljuti se on, sto posto!!! Je'l tako Peky?

Back to top


sanja



Joined: 22 Jun 2003
Posts: 38
Location: Split
Posted: Mon Jul 14, 2003 7:55 pm Post subject: Premjestanje

--------------------------------------------------------------------------------

Nego, sad ce Peky i ovo prebaciti pod "pricam ti pricu", pa tamo lijepo mozemo nastaviti cakulati. Ajde Peky, skare u ruke....

Back to top


cirus232



Joined: 20 Mar 2003
Posts: 44

Posted: Mon Jul 14, 2003 11:18 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Prije nego sef sale prebaci ovaj post dobro dosla Dijana.
Petar-Peky Bukarica
Posts: 1301
Joined: Sun Mar 02, 2003 5:13 pm

ZA DIJANU I ...

Post by Petar-Peky Bukarica »

Dijana , ne ljutim se i dobro dosla.
A,ovi drugi ce me cuti,prvom prilikom.
Dijana

Post by Dijana »

Hehehe...hvala Peki,ma Vi ste divni,odusevljavate me.
Ma ja nisam celava nego ne kuzim sve jos najbolje,ali....:)))
Dijana

Post by Dijana »

Ej ljudi ja se do 90-tih sjecam samo potresa,hehehe
Al drago mi je sto imam priliku da saznam od Vas mnogo vise,sve te cari naljepseg grada na svijetu,naseg K N I N A !!!!
Nela.

problemi s kosom

Post by Nela. »

Izgleda da je to nesto povezano: kosa - sjecanje - celavost - ma ne znam, a da ti nisi Cipi sestra od tetke ili slicno (doduse mozes mu biti i kcer, priznao je da se pustio u promet vec u vrticu) kad patis od iste bolesti - selektivnog pamcenja. Kazes da si rodjena 1974, sto ce reci da si 1990. imaaallla daaa viiidddiiimmmo - gle, cak 16 ljeta. Pa djevojko, zar se ne sjecas prvog poljupca? Ili si ti od onih sto kasne....
Dijana

Post by Dijana »

Jooj Nela sto si ti tako surova prema meni :cry:
Nisam ni sjela a ti me pitas stas pojesti...ccc :wink:
Nela.

surovost

Post by Nela. »

Tko, ja?!? Ma, daajjj... pogledaj topic baze i vicevi, pa vidi kako je Mobi surov, ja sam beba za njega. Sto je surov prema tebi, al prema meni... nece ni najnoviju storiju o razvodu da isprica, a ja se pecem na laganoj vatrici.
Danas meni:
Nela na gradele :wink:
Djevojko, trebas brzo misliti, a polako pisati i onda je sve ok, shvacas ?
By the way, za naseg Micu, ovo - shvacas li me, razumijes li me- sam upecala od Davorina, ipak rodbina je rodbina, pa makar i preko zenidbe. Covjek odgovorno tvrdi da je i dan danas ona ploca u Bloku III decembar, pa se ti cudi sto je TVIK propao... :wink: :lol:
Post Reply