PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

Kninjanin

Razumijes ti mene... :)

Post by Kninjanin »

Hm ploca iz TVIK-a... A u to da je jos tamo sam i ja skoro 100% siguran: koliko smo je duboko zakopali, pa jos utabali, pa poslije se tu klinci igrali,.... Ako je tko i izvadio svaka mu cast, taj ju je i zaradio! :)
sanja

Organizujmo se!

Post by sanja »

Ajmo, ajmo, moramo se organizovati! Cipe je trenutno u djiru (pusi), pustite Dijanu. Da te cujem krecano? :lol:
Kninjanin

He, he, he.... (onako podlo!? :) )

Post by Kninjanin »

Nela. wrote:... Uletio si sa friskom cakulom i sad nam neces reci o kome je rijec. Ajde reci, makar na pm, please, inace cu sad biti nesretna (neko zna nesto o nekom, a ja ne znam :oops: )!
Sto ti je sudbina!? :) Zene sve hoce znati, a mi znamo pa necemo reci! A gusta, ljudi!
Jel' tako Mobi? :wink: :lol:

PS
I ja se pomalo osjecam "krecana", pa eto! :lol:
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Muska solidarnost

Post by Nela »

Ha,ha kako ne bi, zaklela se zemlja raju... i znas dalje...
Koliko ja znam na pravilniku ovog foruma stoji da je svaka podlost zabranjena, pa se ti misli. :lol:
To je vasa muska solidarnost na djelu, ma bas me briga. Idem veceras, pa cu otkopati onu plocu, da znas...
Kninjanin

Ploca:)

Post by Kninjanin »

'Ajd uzmi od Davorina revers pa ga usput i razduzi! :wink: :lol:
Mislim, ako ti nije problem... :lol: :lol:
sanja

Muske cakulone

Post by sanja »

Pa, dobro, ko je i treba biti cakulona? Otkad su to, cak i u tom segmentu, muski preuzeli inicijativu? Ovo ima samo na ovom forumu... I jos ukradu fore iz Velog Mista : ima puno lipi stvari, ali ne smin rec!?!?
Nego, trazim Cipu, a njega nigdje :wink: :)
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Kakav problem

Post by Nela »

Razgovaraju dvojica ovdasnjih (jedan muca, nista ga ne razumijes, a drugi malo pritup) i pita ti mucavac ovog tupka jer mu je tata u bolnici:
-Aaako aa-aa-ta?
-Molim?
-Aaako t-t-t- aa-ta?
-A tata, pitas, a umro je.
-A aaako, ka-a-aako?
-Kako? Ma, bez problema.
:wink:
Nije vic, slusala sam razgovor i zacenila od smija. Tako, ja sad idem izvaditi tu plocu, a ko ce platiti zakasninu? Vas tri solidarno, ili moramo poceti skupljati na forumu?

Ah, usput, da vas malo razgalim pricama iz starih vremena (osamdesete). Umro jednom radniku (budimo pristojni necemo imenovati) otac i sad kolektiv ide na sucut. On stoji na vratima, place i govori:
- Ajte, ajte vidite tatu! Do juce je odao po sljivaru, sad ga morete jebati!
Toliko o tome sta ispadne kad se covjek nauci psovati.

:roll:
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

cakule

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

ja ispricam fazon, a vi ga pretvorite u cakulu. ponovo pazljivo procitajte pa cete shvatiti sto sam htio reci. joj razapece me zenski trio. GODINE igraju glavnu ulogu u ovom filmu. covjek se stvarno razveo, ali je sporedna uloga :?: :wink:
sanja

Razlike

Post by sanja »

E, Moby, po meni, u cijeloj toj prici oko tog ccetrdesetosmogodisnjaka, najvazniji je podatak da je on NASAO NOVU zensku, pa onda onaj da je ona mladja brdo godina, pa tek onda da se on razveo! Vidis kako svak pricu shvaca i dozivljava iz svog ugla, iz vlastite pozicije... :) :wink:
sinisa

Post by sinisa »

Evo mene poslije duze vremena. Nema se kad, dosli krediti na naplatu pa jedva stignem procitati sta pisete. Pozdrav svima posebno "mladjoj" generaciji 64/65 (da malo naljutim starce).

Da se podsjetite:
http://www.thebanknotestore.com/world/y ... slavia.htm
Mislim na prvih desetak!
Nela
Posts: 108
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:18 pm
Location: Gospic

Bankari

Post by Nela »

Sto covjece, zar i u Atlantiku dave s kreditima? A ja mislila da samo jedrite. Steta, zao mi je sto imas posla (pardon, ovdje se kaze drago mi je sto imas posla). Novcanice? Nekidan sam s tavana uzela staru knjigu Mate Lovraka Vlak u snijegu kad iz nje poispadase novcanice, bas takve kao ovih prvih nekoliko. Valjda ih neko spresao za uspomenu.
Milorad-Micko Dujmovic
Posts: 322
Joined: Tue May 06, 2003 2:26 pm

sinisa, novcanice i lova

Post by Milorad-Micko Dujmovic »

sinisa koga ti farbas zaposlenoscu. kao da se mi ostali ponasamo crnogorski. no brate vidim da sve znas o lovi i novcanicama , a ZANIMLJIVA PRICA O BANICAMA JOS JE NEISPRICANA. prelistaj malo. :idea: :?: nemoj sad opet cekati prestupnu godinu :wink:
cipe

Re: San

Post by cipe »

:shock: :roll: :idea: :D
Prvo sam bio sokiran pa sam razmisljao vrtio ocima i na kraju se sjetio
ko je Sanja !
Poslao sam ti email ( nadam se da Peky ne moze da udje u privatne poruke ) Peky jel mozes ???????
Sanja sad mi je jasno odakle ti znas sve ove pricice.
E napokon da neko potvrdi ove moje pricice, ocito ljudi misle da ja lazem.
Nadam se da ces mi poslati u poruci ko je Nela ?
Kad nece ona da mi odgovori.
Sad cu vam ispricati sta sam juce cuo naj novije.
Na burumu ili sarenima tip uvatio zabu.
Kaze on, to nisam provijerio ,da kad stavis zabi cigaru usta da je ona zbog ljepljivog jezika ne moze izbaciti.
Nego kako se nadima tako i vuce cigaru dok je skroz ne popusi.
medjutim u ovom slucaju sto cu vam ispricati nije se radilo o obicnoj cigari nego o takozvanoj "cigari marihuani."
Tip je stavio zabi joint u usta i ona je duvala , duvala i da joj ne bude previse kad je dosla do pola on joj ga izvadi iz usta i nastavi on.
kad se on dobro odvalio... uzme zabu i baci je u vodu jedno 10 metara od sebe!!!!!!!!
Medjutim ona plliva , pliva i pravo kod njega... izadje iz vode i stane kraj njega i gleda ga....
Ovaj je uhvati opet ,i baci je jos dalje, ona opet pliva i pravo kod njega.
Tako 5-6 puta pa je ne mogu da vijerujem. Na kraju se digne i pobijegne onako odvaljen .
Ja mu kazem mozda si je trebao poljubiti , mozda je bila princeza, hahahhaha !!!!!!!!!
Moby da tebi pokusam odgovoriti , nesto kroz maglu cini mi se da je moja zena onaj buket o kome ti pricas kupila kod Vitasa, mislim cak da sam i siguran u to, jel ne bi mi to u podsvijesti stajalo u glavi tolike godine.
Za Vasu bluza nisam nista cuo niti znam gdje je nisam znao ni da je obolio i nadam se da ce da ozdravi, uskoro idem u Beograd pa cu se raspitati pa cu ti javiti ako sta saznam.
E pa ja radim od 6 do 6 pa nemam vremena ni volje da ovdje dolazim a vidim vi se ljepo raspricali pa ljudi radite li vi sta ?
Javite mi kako uspijevate , naucite i mene( pa njesam ni ja prase)!!!!!!!!
Zaboravi kako se ova nova djevojcica zove, a ma sta kaze ovaj moby godine nisu vazne, ima i ona pjesma "mladost i iskustvo "tako se nekako zove !!!!
Eto toliko, puno pozdrava svima od kako mobi kaze, kamerija !!!!!!!
ps.
Za mobija sam kameri ( da i plavusa sam )

za Sanju vreca kostiju

za Pekija Jaguar

pa, Nela nema meni do tebe nista !!!!!!!!!!
Sreca sam glup pa se ne znam ni naljutiti, hahahaha !
Da nisam ,ne bih radio po 12 sati dnevno.
sanja

Proradila krecana

Post by sanja »

:D :D :D Evo, konacno se pojavila nasa okrecena koscata celava plavusa i sjetila se ko sam!!! A, ja vec mislila da cu mu i sliku morati slati.... :wink:
I ovom prilikom, svecano izjavljujem i odgovorno tvrdim da su sve Cipine price autenticne! Ma kako one nevjerovatno zvucale!
Eto Cipe. Potvrdjeno. :wink:
Nela.

Cipe, memorija

Post by Nela. »

Cipe, a da mi tebe zovemo Memory? Pa eto uspio si se sjetiti Sanje, ajde sad sjeti se mene, pregledaj moje postove pa ces znati odgovor, ma svi ga vec znaju (pogledaj Micine, Kninjaninove i Mobijeve postove) ali sad cemo te iskusavati, moras se sjetiti. Popij kapsule Ginka mozda djeluju.

A sto se rada tice, ovdje je isto kao prije - nista se ne radi, niko nema para, ali svi sve imaju iako kukaju da nemaju... ja radim od 7 - 15 h, pauza kad hocu, vracam se kad hocu, na internet sam online prikljucena non-stop, takvo mi je radno mjesto. Trideset dana godisnjeg na papiru, ali nikad ga ne dobijem, zato me puste da ulazim i izlazim iz firme kako mi drago. Kad imam posla onda ga imam do ludila, ostanem i do 10-11 uvece, i subotom i nedjeljom (a ne plate mi to), a kad nemam onda surfam, pijem kavu, slusam muziku i druzim se. Moram priznati da sam u zadnje vrijeme postala ovisnik, pa sam vise u virtualnom svijetu. :roll:
Post Reply