PRICAM TI PRICU !

Forum je otvoren za sve one koji zele da se druze, da sa svojim
prilogom osvjeze, obogate ili vrate iz zaborava: ljude, mjesta,
dogadjaje i trenutke vezane za Knin i Kninjane u periodu do 90-tih.
Nedolicni, provokativni i uvredljivi tekstovi bit ce skinuti sa "Foruma".
Hvala!

Moderator: Gazda

sanja

Sretan rodjendan!!!

Post by sanja »

Cipe, vidis kako je to Peky lijepo smislio, pa ti ispao mladji i od Cibe - sjecas se kako je on, na pitanje o godinama, uvijek odgovarao: "tlidesettli!" - da ne kazem i od Isusa...
Sretan ti, dakle, 28. rodjendan!!!
Iskreno,
Sanja
Luka Kabic
Posts: 199
Joined: Thu Mar 20, 2003 4:49 am

Post by Luka Kabic »

E pa sretan ti 16 rodjendan Cipe. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cipe

Re: Sretan rodjendan!!!

Post by cipe »

Hvala Sanja na cestitkama !
\Premda se svakom novom manje radujem.
Da me mater nije nazvala ne bih se ni sjetio rodjendana.
U svakom slucaju zakljucio sam da samo jedan od tristasedeset pet slavi rodjendan na danasnji dan, al gdje mi se izgubio topik o rodjendanu ne mogu da ga nadjem.
Takodje i ostalim koji su mi cestitali ovaj veliki dan za mene , a boga mi i za covjecanstvo !!!!!!!!
hahahahaha ! :D :lol: :P :wink: 8)
cipe

Re: CESTITKA

Post by cipe »

Ma boby hvala ti na cestitkama Pekyiu takodje.
Sto se tice zaboravnosti, stvarno sam zaboravio da mi je rodjendan, nego mater me nazvala pa me podsjetila.
Inace sad me prijatelj zove na rostilj kod njega posto je i njemu rodjendan, Pedja Celabicanin (drzao irski pab ) u lacinoj garazi.
Njega sam zaboravio , a rodjeni smo na isti dan , iste godine u istoj bolnici i na njegov nagovor dosao sam u Englesku i to na isti ovaj dan prije cetri godine.
I onda sam smislio jednu pjesmicu, posto me je cekao na hitrou i gula.

20-tog jula, na hitrou me je cekao Pedja i gula, hahaha !
:D
Kad smo vec kod rodjendana prisjetio sam se bejkijeve price:
Kaze kad sam se ja rodio bio sam strasno" ljepa beba",
pa me doktor od milja povukao za uvo malo jace i otkinuo mi komad uva i iskrivio usta !!!!!!!!!!! ,hahahaha!
Odoh na rostilj eksplodirat cu, posto sam se najeo skampa i pure.
Al jedva cekam jutro da se nasisam divke i kruva !
:lol: :wink:
sinisa

rodjendan

Post by sinisa »

1989
-1962
27

sretan 27-mi cipe. :D [/u]
sinisa

chat

Post by sinisa »

evo kninjanin, cipe i ja vec pola sata chatujemo sa pm-ima. vec sam napunio inbox. bilo bi puno lakse sa chat-om, zar ne peky?
sanja

Ajduci

Post by sanja »

Evo i mene. Samo da se javim. Stigli mi ajduci (citaj: djeca, vlastita), a to vam otprilike izgleda kao da je u kucu pala atomska bomba. I pritom, nimalo ne pretjerujem!!!
Dakle, pozdrav svima, pogotovo onom nasem "najmladjem" clanu sto se u sred Engleske razvaljuje skampima??? Ne's ti skampa!?!?!?
Cipe, isto mislim da bi radije pojeo po kila onih kucica iz pijeska sa Jadrije.... :wink: :lol:
Kninjanin

Chat

Post by Kninjanin »

Eh, da...
Chat bi bio odlicna stvar!
Ja pristajem da se sadrzaji razgovora stavljaju i na poseban topic!
Hvala bogu, nemamo sto kriti! :)
sanja

OCEMO CHAT!!!!

Post by sanja »

Sve mi se cini da bi ovdje moglo biti i nekakvog strajka, nedajboze, pobune :?: :!: Istina, Peky je obecao chat, ali njega nigdje..... :?:
Kninjanin

A sad... :)

Post by Kninjanin »

A sad ocekujemo Pekija da urlikne :wink: : Evo vam chat, **bo vas chat! :lol:
sanja

:)))))))))))))

Post by sanja »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ......... i dobijemo chat!!! :wink: :)
Nela .

Pekijeva osveta

Post by Nela . »

Eto vam sad kad se ponasate kao pusteni s lanca i to uvijek kad mene nema (bojite se strebera :shock: ). Ha, ha, ha, onaj topic vam je super, to i pricica koju sam cula u Zadru preko vikenda a koju cu stavit na kninske viceve osvjezili mi ove sparne dane. Svaka cast, sad se vidi sto se dogadja kad niste pod kontrolom. :lol: :wink:
cipe

prica o zvaci !

Post by cipe »

Ocel biti zvake il nece (chata )
Kako je Nela zakljucila da smo mi umakli kontroli, pa pitas li se ti,dali smo mi ikad bili pod kontrolom?
Oo sto se kontroliramo to je samo zbog pekija, da nije njega ko zna sta bi bilo ?
Ispade da je strasno sto su se nasli knjinjani zeljni price .
Sta je najgore gazdi treba samo tri sekunde da sve skine, al ajde obecao je chat, nego jedno ozbiljno pitanje.
Otprilike koliko , bar orijenatciona ce mo morati cekati na chat ?
Drugo, dali kosta,i ako kosta ,ogao bi svako po malo da pripomogne,
normalno ne mislim ono kao livadici( i ja sam daaaa, to je moje )
Nego iskreno, ja sam dekintiran konstantno ali neku funtu bi odvojio a nadam se i mnogi drugi knjinjani koji su rasuti diljem ove velike balote.
Za knjinjane bi to bila i duhovna i fizicka i svaka druga hrana.
Na kraju krajeva ,bolje :lol: je vas daviti djabe, nego placati psihijatra hahaha! :D :wink: :roll:
cipe

san

Post by cipe »

Ma samo da nesto dodam, ne da zena da joj pricam svoje snove, pa cu morati vama.
Ja ne znam sta :D vi sanjate a ja takve nevjerovatne snove imam.
Nocas sanjam Sadam sa jos cetvoricom svojih u Kninu i ja ih sakrio na tavan moje zgrade.
Sadam onako dobrocudan i preobucen u civilnu neku robu sto sam mu ja nasao, i obrijao brkove.
Na kraju pretrcavamo park i naisli neki ljudi a oni pjevaju neku nasu pjesmu (da ne budu sumnjivi )
a naglasak boze sacuvaj, ja vicem sutite al vec kasno, ovi ukapirali, znas kakvi su nasi sve zapaze, a naglaske narocito.
Rizikovao sam dozivotnu robiju u snu, navodno to je bila kazna ko sakriva Sadama. :P
pk16

Post by pk16 »

jedna informacija za one koji to vec ne znaju: sadasnja ekipa iz knina, vise-manje klinci i pokoji odrasli, imaju forum na www.knin.biz sajtu. pa ko voli, nek izvoli.

teme se krecu od toga kako se ko i cega napio i napusio, pa do kvazi-politickih zajebancija kakve drug peki ovdje s razlogom ne dozvoljava.
Post Reply